Kinnekulleträffen 2017

Kinnekulleträffen 2017 - SM i trolling
Yamaha Trolling Cup + Kinnekulle SALMON Showdown
21/22/23 april, 2017 - Hönsäters hamn 58 38N 13 26O
Kinnekulle, Kinneviken och hela Vänern väntar...


Nyhet!!!

lördag 15 april 2017

Föranmälde team KKT - SM i trolling, daterad 14/4



PREL* LISTA PÅ FÖRANMÄLDA TEAM, 14/4


*De som betalt bankgiro den 14/5 ser vi inte på kontot förrän på tisdag 18 april....
Detta tänkte vi inte på när vi satte deadline...

Pga detta kan vi inte slutföra listan på föranmälda team 
förrän på tisdag 18 april när bankerna öppnat
Därför tillåter vi föranmälningar ONLINE och SWISH-betalningar till och med den 17 april 23:59


123 57 666 88






Startlista Kinnekulleträffen 2017, föranmälda 14/4
Startnr Teamnamn Namn Postadress SM
1 Brynja Boys Magnus Öman Karlstad SM
2 JL Jimmy Lundstedt Lidköping SM
3 Jakt AB Jonas Odebäck Kristinehamn
4 Anka Jörgen Johansson Axvall SM
5 Manco Marcus Bock Götene
6 Unik Jonas Gunnarsson Säffle SM
7 Höken/Garmin Tommy Högkvist Kristinehamn SM
8 Pike`s Nightmare Staffan Ring Hammar SM
9 Christers Finmek Jörgen Stafflund Skövde
10 Knäckehäxan Andreas Lidmer Lidköping SM
11 Solid ft. Kungen Sven Larsson Mariestad
12 Karlberg Jonny Karlberg Rättvik SM
13 Dalsland Johan Justusson Dals-Ed
14 Skogstroll/Nofish Tommy Jensen Lyrestad
15 Mysterigegänget Magnus Johansson Fjugesta SM
16 Tiara Bruno Zommers Skärhamn
17 Årnäs Anders Sanfridsson Mariestad
18 Far å son Anders Karlsson Skövde SM
19 ABU Garcia/Salmonseeker Petter Larsson Kristinehamn SM
20 Condor Conny Hallberg Vällingby SM
21 Harry Plotter Christian Bengtsson Lidköping
22 Jägers Jonas Johansson Mariestad
23 Torp-Ed Lars Johansson Ed
24 Ericson Emil Ericson Skövde SM
25 Mellbyplugg Christer Johansson Lidköping SM
26 Rullsten Ola Johansson Lidköping SM
27 Big Bang Lars Gardthman Töreboda SM
28 Laxflax Hans Fridh Säffle
29 Sellere Fishing Hans-Olov Nilsson Årjäng SM
30 Rocco Andreas Hagström Mariestad SM
31 Lalax Fredrik Jonsson Mariestad SM
32 Hoffman Joakim Hoffman Långshyttan
33 Foxtop/SportfiskeAkademien Lollo Englund Forshaga SM
34 Trollator Fabian Bråuer Tidaholm
35 Living the Dream Mikael Johansson Vänersborg
36 LockLifters Stefan Lundberg Töreboda SM
37 Vestlis Fiske Per Morelius Stora Skedvi SM
38 Rival Jan Deland Värmskog
39 Kroken Thomas Olsson Årjäng SM
40 Rini Lars-Åke Andersson Finnerödja SM
41 Ur Kurs Per-Anders Dahl Vinninga
42 Locos Daniel Galic Årjäng SM
43 Sahlin Lars Sahlin Götene SM
44 Järnkrok Håkan Jakobsson Mariestad SM
45 Galten Mikael Lidberg Säffle SM
46 Vänertrolling Thomas Johansson Torsö SM
47 Troll Jan Lexén Mariestad SM
48 Bomsvängen/Kratro Mikael Krantz Kristinehamn SM
49 Rebecca Conny Edqvist Hällekis
50 Spec Hans Andersson Lundsbrunn SM
51 Blänket Marcus Eriksson Lidköping
52 Wiljen Jerry Wiljen Töreboda
53 Blomman Mikael Blomqvist Hova SM
54 Snyggve Linus Forsberg Finnerödja
55 Moroder Martin Swenson Tibro
56 Kleva Jimmy Albinsson Götene SM
57 Banjo Rade Banjac Götene
58 Bamse XXL Hans Liljeholm Säffle SM
59 Lisch Fishing Martin Frii Lidköping
60 Splint Björn Edman Göteborg SM
61 Krantz Emil Krantz Skövde SM
62 Ahlis Fredrik Ahlstrand Järpås
63 Haddoch Erik Wedebrand Skara
64 Toby Leif Fredriksson Skultorp
65 Olssons Fiske Anders Olsson Töreboda SM
67 Inge Koll Lars Lycke Strömstad SM
68 Sacco Lennart Karlsson Kristinehamn SM
68 Lerdala  Håkan Johansson Lerdala
69 Pike2000/Hammarlund Joakim Hammarlund Hallsberg SM
70 Jeda Johan Andersson Källby
71 Bore Andreas Dahlqvist Vinninga SM
72 Broolin Per-Åke Svensson Hällekis SM
73 Kalltro Anton Tropp Mariestad SM
74 Borgs Motor Daniel Kedestig Kumla
75 Timab Benny Svensson Skövde SM
76 Aspeboda Peter Stenberg Falun
77 Chiquita Pekka Keskisarja Mariestad
78 LaHa Robert Harrysson Mariestad SM
79 Dilén Andreas Dilén Kil
80 Särimner Mattias Vainjo Grums SM
81 Kikmete.se Lauri Aamipuro Täfteå SM
82 Dräparn Dennis Eriksson Tidaholm SM
83 Spjut/Stänkarn Daniel Spjut Ed SM



Med reservation för fel - hör av er till Steénson om nånting inte stämmer!!


Inga kommentarer:

Skicka en kommentar